ENRU

Голові Центру протидії корупції Шабуніну пирснули в обличчя з газового балончика

44d09401d48fef26f
У Шабуніна поцілили з газового балончика, фото Микола Мирний/Центр інформації про права людини

У голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна стався конфлікт з журналістом та помічником народного депутата Сергія Мельничука Всеволодом Філімоненком.

В результаті, Філімоненко поцілив в Шабуніна газовим балончиком. Відповідне відео оприлюднив Центр протидії корупції.

Центр Протидії Корупції

Через попадання газу в очі, Шабуніна забрали у лікарню. Також постраждали журналісти, які були поруч. Філімоненко використав балончик поблизу Дніпровського військкомату, куди Шабунін прийшов за повісткою.

Однак, конфлікт стався перед тим, як Шабунін зайшов до військомату, Філімоненко підійшов до Шабуніна, аби взяти коментар, після чого Шабунін вдарив його. За словами Філімоненка, він нібито спитав Шабуніна про те, чому той «не воює в АТО». Філімоненко навіть опублікував відео сутички, однак воно не містить звуку.

Vsevolod Filimonenko

Віталій Шабунін пояснив, що вдарив Філімоненка за те, що той у провокативній формі образив членкиню правління організації Олександру Устинову. Він також розповів, що у Дніпровскому військкоматі йому сказали, що він «не їх клієнт» і відправили у військкомат за пропискою. Раніше Шабунін повідомив, що до нього прийшли з повісткою, попри те, що він із 2000 року непридатний за станом здоров’я до служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Раді намагаються дискредитувати антикорупційні громадські організації — «Центр протидії корупції». 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram