Життя

В Ірландії припинили справу про богохульство щодо коміка Стівена Фрая

10 травня, 2017 12:18
Життя/В Ірландії припинили справу про богохульство щодо коміка Стівена Фрая
Зберегти
Вигляд
Поліція Ірландії вирішила не приступати до розслідування справи проти актора і коміка Стівена Фрая, розпочатої за підозрою у богохульстві.

Поліція Ірландії вирішила не приступати до розслідування справи проти актора і коміка Стівена Фрая, розпочатої за підозрою у богохульстві.

Про це повідомляє The Independent з посиланням на джерела.

Зазначається, що слідчим не вдалося знайти достатньої кількості людей, обурених його заявою на каналі RTE кілька років тому.

У лютому 2015 року Фрай брав участь в програмі «Сенс життя» на ірландському телеканалі RTE.

На запитання ведучого, що б він сказав богу під час зустрічі з ним, Фрай відповів, що поцікавився б у бога, навіщо він створив світ повним несправедливості, бідності і болю. Далі він заявив, що не може поважати настільки «примхливу, вузько мислячу і абсолютно егоїстичну істоту».

Один із жителів міста Енніс обурився його висловлюванням і подав скаргу. І тільки через 2 роки з ним зв'язалась поліція і вирішила почати перевірку.

«Ця людина була просто свідком, а не потерпілою стороною. Слідчі не змогли знайти велику кількість обурених людей. З цієї причини слідство було завершено», — йдеться у повідомленні.

Раніше поліція Ірландської Республіки почала перевірку щодо Фрая відповідно до місцевого закону «Про дифамації», який направлено на захист почуттів вірян.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# релігія
Пов`язані новини