В Іспанії затримали німецького письменника на вимогу Туреччини

19 серпня, 2017 21:13
default/В Іспанії затримали німецького письменника на вимогу Туреччини
Зберегти
Вигляд
lead
Іспанська поліція в суботу, 19 серпня, затримала німецького письменника турецького походження Догана Аханлі в одному з готелів Гранади.

Іспанська поліція в суботу, 19 серпня, затримала німецького письменника турецького походження Догана Аханлі в одному з готелів Гранади.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Причина затримання — кримінальне провадження проти Аханлі в Туреччині.

За даними газети Kölner Stadt-Anzeiger, Анкара оголосила письменника в розшук за лінією Інтерполу. У чому його підозрюють, не повідомляється.

Адвокат Аханлі повідомив газеті, що в посольстві Німеччини в Мадриді знають про затримання. Поки що ні адвокат, ні дипломати не змогли зв'язатися з письменником.

У МЗС ФРН повідомили, що налагоджують із цього приводу зв'язок із іспанськими дипломатами.

Після виїзду з Туреччини в 1991 році Доган Аханлі проживає в німецькому Кельні та має винятково німецьке громадянство.

Аханлі неодноразово публічно критикував турецьку владу. Серед тем його текстів— геноцид вірмен в Османській імперії на початку ХХ століття та категорична відмова офіційної Анкари його визнавати.

Нагадаємо, що відносини Туреччини та ФРН різко погіршились після того, як Німеччина підтримала Нідерланди в конфлікті з Туреччиною.

Як відомо, 11 березня влада Нідерландів відкликала дозвіл на посадку літака глави МЗС Туреччини в Роттердамі. Тоді Чавушоглу пообіцяв, що рішення влади Нідерландів не пустити в країну його літак не залишиться без відповіді і матиме наслідки.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини