Влада іспанського курорту Саара-де-лос-Атунес помила пляж хлоркою, щоб захистити дітей, які 6 місяців сиділи на карантині, від коронавірусу. Екологи заявили, що через «дезінфекцію» загинули тварини.

Про це повідомляє BBC.

За день до прибуття дітей місцева влада відправила трактори обприскати понад 2 кілометри пляжу хлоркою.

Екоактивістка Марія Долорес Іглесіас заявила, що дезінфекція пляжів знищила тварин, які жили на пляжі. Зокрема колеса тракторів розчавили гнізда птахів.

«Відбілювач використовується як дуже потужний дезінфекційний засіб. Його використовують для дезінфекції вулиць і асфальту, але тут шкода була неймовірною», — сказала активістка, яка побачила, як дезінфікують пляжі.

Іглесіас додала, що дезінфекція узбережжя не має сенсу, адже люди, які хворіють на COVID-19, не були на пляжах, бо це заборонено.

Місцевий чиновник Агустін Конехо визнав, що рішення влади було помилковим, але його ухвалили з найкращих намірів.

Андалузький регіональний уряд розглядає можливість оштрафувати владу Саара-де-лос-Атунес за такі дії.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 29 квітня у світі з початку пандемії коронавірусу зафіксували понад 3 млн 138 тисяч інфікованих, з них 217 985 пацієнтів померли, а 955 824 — одужали. Інфікованими сьогодні залишаються 1 964 604 людини.

Поділитись: