ENRU

В Італії попередній допит нацгвардійця Марківа призначили на 17 липня — адвокат

Попередній допит у справі українського нацгвардійця Віталія Марківа, затриманого за звинуваченнями у причетності до загибелі італійського журналіста, призначений на понеділок, 17 липня.

Про це повідомив адвокат арештованого Раффаеле делла Валле, передає «Радіо Свобода».

На цьому засіданні ще не буде розглядатися питання про вибір запобіжного заходу для Марківа, зазначив адвокат.

«Ми заявимо про невинуватість затриманого. Це буде попередній допит, щоб зрозуміти, як розвивалися події», — додав делла Валле.

Представники генерального консульства України в Мілані подали запит на дозвіл бути присутніми під час допиту 17 липня, але передбачають, що їх не допустять, зважаючи на закритий порядок слухання.

Делла Валле зауважив, що справа його підзахисного — надзвичайно складна, бо йдеться про факти трирічної давнини за умов складної міжнародної ситуації.

«Ми будемо просити суддю надати дозвіл на спеціальну юридичну процедуру міжнародного права, яка дозволить допит свідків в Україні. Це є одна з технічно-юридичних проблем справи», — пояснив делла Валле.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кілер» чи доброволець: чому українця Марківа звинувачують у вбивстві італійського фотокора.

Нагадаємо, 1 липня в ГПУ повідомили, що в Італії за підозрою у причетності до вбивства у 2014 році на Донбасі фоторепортера Андреа Роккелі арештували українського військового Віталія Марківа.

Пізніше повідомлялось, що затриманий в Італії українець виявився заступником командира в батальйоні Нацгвардії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винний без суду і слідства: як італійські медіа засудили українського солдата Марківа

Підписуйтесь на наш канал в Telegram