Життя

В Ізраїлі заявили про успішне випробування 3D-біопринтера для друку стовбурових клітин

Життя/В Ізраїлі заявили про успішне випробування 3D-біопринтера для друку стовбурових клітин
Зберегти
Вигляд
lead

Ізраїльська компанія Nano Dimension повідомила про початок співпраці з ізраїльською біотехнічній фірмою Accellta Ltd. для проведення лабораторних випробувань 3D-біопринтера з метою створення стовбурових клітин.

Тестування експериментальної версії нового абсолютно унікального 3D-біопринтера почалося в з 1 квітня 2016 року.

Об'єднавши 3D-друк, біотехнології і накопичений досвід, Nano Dimension і Accellta планують знайти ключ до 3D-біодруку великих об'ємів стовбурових клітин в найкоротші терміни.

Технологія 3D-розпилення була розроблена Nano Dimension спеціально для швидкого і точного виготовлення складних об'єктів відразу з декількох матеріалів. Однак є ймовірність, що її можна адаптувати і застосувати в інших сферах композитного виробництва, наприклад, в сфері 3D-біодруку

«3D-друк живих клітин – це технологія, яка вже зараз грає величезну роль в медичних дослідженнях. Однак щоб до кінця розкрити її потенціал, необхідно підвищити швидкість і якість друку, життєздатність і керованість клітин, доступність самої технології, а також подумати про відкриття нових технологій друку біочерніламі. Поєднуючи нашу високошвидкісну і високоточну технологію розпилення, суспензійну технологію виробництва стовбурових клітин і досвід індукованої диференціації клітин Accellta, а також заручившись підтримкою найзнаменитіших у світі досвідчених інженерів і вчених, ми плануємо досягти поставлених цілей, а саме підняти якість і швидкість друку до немислимих раніше меж», – сказав Аміт Дрор, генеральний директор Nano Dimension.

Компанія Accellta Ltd. вже розробила унікальні і новаторські суспензійні системи вирощування клітин, ця компанія здатна виробляти мільярди високоякісних стовбурових клітин. Представники Nano Technologies і Accellta заявляють про можливість заснування нового загального підрозділу, який буде займатися пошуком рішень у сфері 3D-біодруку.

Пов`язані новини