В Івано-Франківській області ще три населені пункти через сильні дощі залишаються без сполучення — загалом обмежено транспортне сполучення до 11 населених пунктів, з них 7 — повністю, а 4 — частково.

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

«3 7 липня обмежено транспортне сполучення до трьох населених пунктів: Верховинський район — 2 (с. Бережниця — повністю, с. Волова — частково); Косівський район — 1 (с. Снідавка — повністю)», — йдеться у повідомленні.

Як зазначили «Укрінформу» в обласному управлінні ДСНС, у Верховинському районі через дощі розмито місцево дорогу. Нині там працює важка техніка.

У селі Снідавка пошкоджено переїзд через опади 4 липня. Рятувальники обіцяють відновити сполучення за день-два.

На Прикарпатті внаслідок сильних дощів 22-23 червня відбулось підтоплення 263 населених пунктів, зруйновано 201 км доріг, 98 мостів.

Нагадаємо, 25 червня Міністерство закордонних справ України звернулось до НАТО, Євросоюзу та держав-партнерів по допомогу у подоланні наслідків природного лиха на заході України.

27 червня на заклик України про допомогу в рамках Механізму цивільного захисту ЄС також відреагувала Швеція. Вона запропонувала надати 1,2 км бар'єрів від паводків, 250 шлангів, технічних експертів.

Також прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Ізраїль закупив для постраждалих від паводків регіонів 25 тисяч літрів питної води, а Молдова відправляє в Чернівецьку область фуру з обладнанням і матеріалами для боротьби з надзвичайними ситуаціями. До відновлення залучений також і міжнародний інженерний батальйон «Тиса», який був створений для запобігання та швидкого реагування на загрози повеней у країнах Карпатського регіону.

27 червня США заявили, що нададуть Україні фінансову допомогу у розмірі 100 тисяч доларів для підтримки у боротьбі з наслідками паводків.

Поділитись: