Життя

В Казахстані випустять гроші з портретом президента Назарбаєва

Життя/В Казахстані випустять гроші з портретом президента Назарбаєва
Зберегти
Вигляд
lead
Національний банк Казахстану випустить пам’ятну купюру з зображенням голови держави Нурсултана Назарбаєва до «Дня Першого Президента»

Національний банк Казахстану випустить пам’ятну купюру з зображенням голови держави Нурсултана Назарбаєва до «Дня Першого Президента», який відзначають 1 грудня. За повідомленням установи, купюра присвячена 25-річчю незалежності Казахстану.

«Історія Незалежності нерозривною лінією пов’язана з особистістю Голови держави. Сьогодні Казахстан є рівноправним членом міжнародної спільноти, до думки якого дослухаються. Всі досягнення Казахстану за роки незалежності нерозривно пов’язані з Першим Президентом», — заявив голова Національного банку Казахстану Даніяр Акішев.

Оборотна сторона купюри з зображенням Нурсултана Назарбаєва, nationalbank.kz

Він зазначив, що розміщення лідерів світового рівня на сучасних купюрах це нормальна справа, і гроші з Назарбаєвим «по праву» займуть місце в одному ряду з Манделою, Ататюрком, Черчиллем тощо. 

Також Акішев повідомив, що саме президент Казахстану визначив дизайн перших банкнтон у 1993 році, коли була заснована національна валюта країни.

«Ця функція залишається виключною функцією Голови держави», — сказав він.

Пов`язані новини