У Києві 29 травня 2018 року анонсували акцію на підтримку правозахисниці Аксани Філіпішиної. Яку переслідують за видалення з сайту президента петиції «про заборону пропаганди гомосексуалізму».

У Києві 29 травня 2018 року анонсували акцію на підтримку правозахисниці Аксани Філіпішиної, яку переслідують за видалення з сайту президента петиції «про заборону пропаганди гомосексуалізму».

Про це повідомив співзасновник Українського інституту з прав людини Богдан Крикливенко у Facebook.

«Завтра зранку об 11:00 під офісом омбудсмена анонсована акція «покарати Аксану Філіпішину». Міжнародна система Омбудсменів існує для того, щоб попереджати державу в момент, коли хтось намагається скористатися її механізмами для обмеження чиїхось прав та свобод. Саме тому реакція Аксани Філіпішиної на реєстрацію петиції, що суперечить міжнародним зобов'язанням України щодо забезпечення прав та свобод людини — приклад сумлінного виконання функції омбудсменів», — йдеться у повідомленні.

Раніше омбудсмен Аксана Філіпішина наполягла на видаленні петиції. На думку омбудсмена дана петиція дискримінує за сексуальною орієнтацією та гендерною приналежністю.

Як зазначила сама Філіпішина, видалення петиції не було  обмеженням свободи слова:

«Видалення петиції — це не питання свободи слова. Це питання прав людини. Моя свобода й моє право закінчуються там, де починаються свобода і права іншої людини».

Нагадаємо, 4 квітня під Адміністрацією Президента представники альянсу «За сім'ю» вимагали поновити петицію «про захист традиційних цінностей».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кольорові прапори та загроза радикалів як відбувався «Київпрайд-2017»

Поділитись: