Життя

У кафе Києва напали на організаторів лекції про трансгендерів

10 липня, 2017 11:26
Життя/У кафе Києва напали на організаторів лекції про трансгендерів
Зберегти
Вигляд
У неділю 9 липня у київському кафе «Купідон», де проходила лекція на тему трансгендерності в рамках Sex Education Week, напали на спікера, організаторів та учасників заходу.

У неділю 9 липня у київському кафе «Купідон», де проходила лекція на тему трансгендерності за підтримки проекту Sex Education Week, напали на спікера, організаторів та учасників заходу.

Про це повідомляється у Facebook проекту Sex Education Week.

«В приміщення кнайп-клубу «Купідон» увірвалися 10 чоловік в масках, з газовими балонами і токсичними чорнилом. З образливими вигуками вони закидали учасників чорнилом, після чого атакували присутніх за допомогою газових балонів», — йдеться у повідомленні.

Фото: facebook.com/s.education.kiev

Організаторам вдалося виштовхнути нападників з приміщення, вони почали тікати.

Один з організаторів наздогнав нападників поблизу станції метро Хрещатик, там у ситуацію втрутилася поліція і затримала кількох осіб.

«Затриманих підтримувала група людей, які перешкоджати поліцейському автомобілю при спробі доставити нападників до відділку», — повідомили у Sex Education Week.

За даними проекту, затриманих відвезли до відділку поліції, однак згодом, після втручання у ситуацію двох депутатів, нападників відпустили.

Фото: facebook.com/s.education.kiev

Одного з постраждалих внаслідок нападу госпіталізували.

Нагадаємо, у травні на території Києво-Могилянської академії була зірвана акція «Ні насиллю в університеті».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Райдужні» перспективи: ситуація з правами ЛГБТ у світі

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини