Запровадження так званого «зовнішнього управління» на підприємствах з українською юрисдикцією не передбачає зміну їхнього власника.

У самоназваній «ЛНР» заявляють, що запровадження так званого «зовнішнього управління» на підприємствах з українською юрисдикцією, що перебувають на тимчасово окупованих територіях Луганської області, не передбачає зміну їхнього власника.

Як повідомляють підконтрольні сепаратистам інформресурси, про це заявив так званий представник «ЛНР» на Мінських переговорах Владислав Дейнего. 

За його словами, бойовики вирішили ввести «тимчасове зовнішнє управління» нібито через те, що «менеджмент, поставлений власниками цих підприємств, не зміг стабілізувати їх роботу, не зміг забезпечити збереження робочих місць на цих підприємствах».

Що стосується власника, це питання, за словами Дейнего, не порушується, «власником залишається той, хто значиться у нинішніх реєстрах, зміна власника не передбачається».

Нагадаємо, 1 березня у «ДНР» та «ЛНР» заявили про «націоналізацію» усіх українських підприємств. А 2 березня в «ДНР» опублікували список із 43 «націоналізованих» підприємств.

3 березня ватажок бойовиків самоназваної «ДНР» Олександр Захарченко заявив про «оголошення блокади Києву».

СБУ заявляла про перехоплення переговорів ватажків «ДНР», із змісту яких випливало, що бойовики планують використати блокаду  як привід для «націоналізації» підприємств, які залишилися на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile