УКРАЇНА

Мінінфраструктури планує до 2030 року залучити лоукости в усі регіональні аеропорти

3 квітня, 2018 16:06
УКРАЇНА/Мінінфраструктури планує до 2030 року залучити лоукости в усі регіональні аеропорти
Зберегти
Вигляд
Міністерство інфраструктури запропонувало збільшити роль лоукостів в системі авіаперевезення, збільшувати обсяги їхньої діяльності та знижувати загальний рівень цін на авіаквитки.

Міністерство інфраструктури задекларувало у своїй стратегії залучення лоукостів до усіх регіональних аеропортів України. 

Така пропозиція міститься у транспортній стратегії до 2030 року, опублікованій на сайті Мінінфраструктури.

«Створення сприятливих умов для розвитку в Україні авіаційних сполучень за моделлю «лоу-кост» як вітчизняними, так і іноземними авіаперевізниками через усі регіональні аеропорти України,  стимулювання наявних вітчизняних та іноземних авіакомпаній до збільшення обсягів діяльності і зниження цін на авіаперевезення шляхом», — ідеться у тексті проекту.

У статегії також пропонують знизити ціни на авіаквитки, зняти обмеження на частоту перевезень та кількість авіакомпаній.

У документі зазначається, що наразі в України достатньо низький рівень конкуренції серед авіаперевізників, що сприяє виникненню змов на ринку та підвищенню цін.

Крім цього, в стратегії пропонується активно розвивати систему лоу-костів шляхом як створення вітчизняних компаній, так і залучення іноземних на український ринок.

Нагадаємо, Ryanair літатиме з України за 15 рейсами, з осені 2018 року. Найдешевші квитки на рейси компанії коштуватимуть 10 євро.

Також італійській лоукост Ernest Airlines оголосив про відкриття нового рейсу з аеропорту їм. Сікорського у Києві.

10 липня 2017-го ірландський лоукостер Ryanair скасував вихід на український ринок авіаперевезень через те, що не домовився з «Борисполем». 26 липня стало відомо, що МАУ хоче судитися у справі про прихід Ryanair в Україну. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сага про лоукости

15 лютого 2018-го в Ryanair підтвердили вихід на український ринок. Зазначалося, що авіакомпанія восени почне літати у Київ і Львів.

Пов`язані новини