ENRU

В Мінську скасували концерт Depeche Mode: соліста Дейва Гаана госпіталізували

Концерт гурту Depeche Mode, який повинен був відбутися в понеділок 17 липня в "Мінськ-Арені" у Білорусі, скасували через госпіталізацію соліста колективу Дейва Гаана.

Про це йдеться у повідомленні офіційної спільноти Depeche Mode у Facebook.

«Ми з жалем повідомляємо, що через хворобу члена групи Depeche Mode не зможе виступати сьогодні увечері в Мінську, Білорусь. В даний час ми переглядаємо всі варіанти, щоб перенести це шоу», — повідомили менеджери гурту.

Зазначається, що інформація щодо перенесення виступу буде уточнена протягом тижня.

Як зазначає видання Naviny.by, концерт скасували через госпіталізацію соліста Дейва Гаана.

За інформацією організаторів концерту, Гаан госпіталізований в 9-у Мінську міську клінічну лікарню з кишковим розладом.

Технічний персонал вже приступив до демонтажу сцени. Водночас, фанати Depeche Mode не поспішають покидати місце проведення концерту.

Нагадаємо, після випуску 14-го альбому «Spirit гурт Depeche Mode оголосив про світове турне. В рамках турне запланований і виступ в Україні. Він має відбутись 19 липня у Києві, на НСК «Олімпійський». 

Громадське намагається зв'язатись з організаторами концерту Depeche Mode в Україні, щоб з'ясувати, чи не загрожує українським фанам скасування концерту.

Depeche Mode — британський електронний гурт, заснований у 1980 році Дейвом Гааном, Вінсом Кларком, Ендрю Флетчером та Мартіном Гором. За свою кар'єру музиканти випустили 14 альбомів. Depeche Mode вважається одним з найвпізнаваніших гуртів у світовій історії музики.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram