УКРАЇНА

В Одесі до приїзду Порошенка тимчасово «декомунізували» стіну героїв СРСР

26 травня, 2017 20:35
УКРАЇНА/В Одесі до приїзду Порошенка тимчасово «декомунізували» стіну героїв СРСР
Зберегти
Вигляд
Міська влада Одеси до приїзду президента Петра Порошенка «декомунізувала» стіну Героїв Радянського Союзу і соціалістичної праці на площі біля Оперного театру.

Міська влада Одеси до приїзду президента Петра Порошенка «декомунізувала» стіну Героїв Радянського Союзу і соціалістичної праці на площі біля Оперного театру, закривши її повітряними кульками жовто-блакитного кольору та кульками із символікою Євросоюзу.

Після завершення візиту ці кульки були прибрані.

Також на Театральній площі міста кілька десятків людей провели пікет, передає «Радіо Свобода».

Зокрема вони розгорнули плакат з написом «Одеса в полоні бандитів і сепаратистів. Куди дивиться українська влада?».

Представниця організації «Калина» Аліна Радченко зазначила, що про заплановану акцію вони попередили мерію й поліцію за кілька днів.

«Великою помилкою є те, що президент буде стояти поряд з Трухановим (міським головою Одеси Геннадієм Трухановим – ред.) і «легалізує» таким чином реставрацію Потьомкінських сходів, яка проводилася з порушеннями», – сказала мітингувальниця.

Також пікетувальники висловлювали обурення тим, що на захід за участю президента, який приїхав до Одеси, зокрема на відкриття реконструйованих Потьомкінських сходів і новоствореного Стамбульского парку, допускали тільки за затвердженими списками.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини