Малиновський райсуд Одеси обирає запобіжний захід для росіянина Євгенія Мєфьодова через нецензурну лайку в залі суду.

Загалом Мефьодова обвинувачують у справі про події 2 травня 2014 року в Одесі, коли внаслідок масових зіткнень загинули десятки людей. Про це повідомила журналістка Громадського.

Під судом зібралися представники націоналістичних організацій. Hromadske.ua

7 червня в Апеляційному суді Одеської області Мефьодов був затриманий в прямо залі суду. Росіянина взяли під варту через дзвінок до райвідділу одного з присутніх в залі, котрий заявив, що Мефьодов нецензурно висловлювався.

Коли працівники поліції прибули до суду, то виписали підозрюваному адміністративний протокол. Після цього Мєфьодова відвезли в ізолятор тимчасового тримання.

У Малиновському райсуді збільшили кількість поліції. Hromadske.ua

Нагадаємо, за 5 годин до цього апеляційний суд Одеської області змінив Мєфьодову запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт. Внаслідок такого рішення, учасники «Правого сектора» та одеської «Самооборони Майдану» забарикадувалися в суді на кілька годин.

Арештували Мєфьодова 27 травня також в суді за повідомлення у Viber з погрозами головному свідку обвинувачення у справі «2 травня».

Учасники націоналістичних організацій вимагають взяти Мефьодова під варту. Hromadske.ua

2 травня 2014 року в Одесі відбулися сутички між проросійськими і проукраїнськими активістами. В центрі міста загинули декілька людей. Після цього проукраїнські активісти прийшли на площу Куликове поле, у табір проросійських громадян.

У Будинку профспілок на Куликовому полі почалася пожежа, яка призвела до загибелі людей. 2 травня постраждали більше 200 людей, 48 – загинули.

Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.

Поділитись: