В Одесі лікарі швидкої допомоги отримали повідомлення про «неприпустимість» публікації у соцмережах інформації про роботу, зокрема фото та відео.

Скрін відповідної телефонограми за підписом виконуючого обов'язки генерального директора одеського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Владислава Терлецького одеські медики виклали в соцмережі.

У документі йдеться про «неприпустимість публікації в соціальних мережах будь-якої інформації про діяльність співробітників центру в умовах надзвичайної ситуації, особливо фото- і відеоматеріалів».


Скрін документу

Своєю чергою, сам Терлецький у коментарі місцевому виданню «Думская» заявив, що нікому нічого не забороняв, мовляв, в тексті немає слова «забороняю».

«Можуть порушувати на здоров'я», — сказав він.

Він пояснив, що його дуже засмутила поведінка співробітників центру, які, отримавши засоби індивідуального захисту, почали робити в них селфі і публікувати їх у Facebook.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми офіційними даними МОЗ, коронавірусом в Україні заразилися 669 людей, з них 17 померли, а 10 одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: