УКРАЇНА

В Одесі на акції збирали підписи «за знесення Оперного театру»

31 травня, 2018 08:32
УКРАЇНА/В Одесі на акції збирали підписи «за знесення Оперного театру»
Зберегти
Вигляд
lead
В Одесі провели акцію, на якій збирали підписи «за знесення Національного театру опери і балету і перетворення його на торговельний центр».

В Одесі провели акцію, на якій збирали підписи «за знесення Національного театру опери і балету і перетворення його на торговельний центр».

В акції, що відбулася поблизу театру, взяли участь кілька десятків людей, повідомляє «Радіо Свобода».

Вони тримали плакати із надписами «Зносіть місто одразу, щоб не було боляче», «Ах Одеса! Немає живого місця», «Плювати на закон – заливаємо бетон», «Найважливішим мистецтвом для нас є «шопінг», «Співати можна і в торговельному центрі».

Наприкінці заходу учасники збирали підписи під жартівливим зверненням за перебудову театру в торговельний центр. Ескізи цієї будівлі з’явилися в соціальних мережах напередодні.

За словами одного з організаторів акції, екскурсовода Олександра Бабіча, ця акція — «крик відчаю, сміх крізь сльози».

«Оскільки Одеса знищується все більш швидкими темпами і зробити з цим все одно нічого не виходить, залишається лиши максимально пришвидшити цей процес», — жартує він.

В акції також взяв участь художник і директор Мистецького музею Олександр Ройтбурд.

Активісти зачитали «звернення» до одеської міської ради, в якому попросили «пришвидшити знесення історичного центру, оскільки чиновники все одно не намагаються його зберегти». Дехто запропонував встановити торговельні кіоски вздовж хвилелому.

Нагадаємо, у 2017-му міська влада Одеси до приїзду президента Петра Порошенка «декомунізувала» стіну Героїв Радянського Союзу і соціалістичної праці на площі біля Оперного театру, закривши її повітряними кульками жовто-блакитного кольору та кульками із символікою Євросоюзу.

Пов`язані новини