У торговельному центрі в Одесі охоронець начебто напав на 13-річного хлопця. Конфлікт стався через те, що компанія дітей зайшла в магазин із самокатом, скейтом та велосипедом.

За словами матері постраждалого, 25 березня Ярослав разом із друзями катався у парку Шевченка. Після цього діти зайшли до торговельного центру «Афіни», аби придбати їжі. Охоронців обурило те, що діти зайшли до торговельного центру із самокатами, скейтами та велосипедом. Через це між ними виник словесний конфлікт.

«Підійшов інший охоронець і почав матюками кричати і виводити їх. Прямо біля виходу мого сина за шкірку кидає об двері, дитина б’ється плечима. Дитина каже: «А яке ви маєте право мене взагалі бити?». А він йому відповідає: «Я тебе взагалі тут можу вбити», — розповіла Громадському Олена Наумкіна, матір Ярослава. 

Вона переконана, що діти охоронцям не грубили. За словами жінки, коли діти вже вийшли з торговельного центру, той же охоронець їх наздогнав та бризнув з перцевого балончика хлопцю в очі. Ярослав отримав опік роговиці ока, однак зараз його здоров’ю нічого не загрожує. Хлопця не госпіталізували.

Невдовзі після конфлікту до Афін приїхав батько постраждалого та почав знімати на відео охоронця. Чоловік працює в Агентстві безпеки «Зевс». 

«Зараз проводиться службове розслідування, інформація буде надана лише після його закінчення», — відповіли Громадському в охоронній фірмі.

Чому виник конфлікт і хто насправді винний, наразі з’ясовують і в самому торговельному центрі. 

«У нас висять таблички, що кататися на скейтах і велосипедах не можна, як і в будь-якому іншому торговельному центрі Одеси. Попередньо, діти таки каталися, але офіційно підтвердити я це не можу. Ми вилучили відео і будемо розбиратися», — сказав Громадському управляючий торговельним центром Геннадій Кольцов. 

«Дільничий мене довго запевняв, що це діти винні. Він довго відговорював мене писати заяву, казав, що на охоронну компанію «Зевс» ніхто не може найти управи», — розповіла Громадському матір постраждалого хлопця. 

Водночас, у поліції слова матері не коментують. Громадському повідомили, що вже розпочали кримінальне провадження за фактом інциденту. 

Ксенія Сітінська

Поділитись: