УКРАЇНА

В Одесі понад 200 людей пікетують під мерією: сталися сутички з охороною

14 червня, 2017 13:13
УКРАЇНА/В Одесі понад 200 людей пікетують під мерією: сталися сутички з охороною
Зберегти
Вигляд
В Одесі понад 200 людей пікетують під будівлею мерії, де проходить сесія міськради

В Одесі понад 200 людей пікетують під будівлею мерії, де проходить сесія міськради.

Про це повідомляє УНІАН.

Серед присутніх протестувальників — представники громадських організацій, і, зокрема, інвестори ЖК «Золотий берег».

Як повідомляє «Избирком», останні розклали на робочих столах депутатів інформаційні листівки, у яких йдеться про надання землі для добудови будівлі, у яку вони вклали гроші.

Наголошується, що протестувальники виступають і проти нападу на журналіста Центру публічних розслідувань Юрія Дьяченка, який був скоєний 13 червня. За словами самого Дьяченка, коли він почав відеозйомку засідання погоджувальної ради, до нього підійшли невідомі й вимагали припинити знімати. Потім кілька людей в камуфляжній формі і без розпізнавальних знаків напали на Дьяченка і силою винесли його з залу засідань. Крім того, в учасника ЦПР відібрали його речі і мобільний телефон.

Люди перед мерією стоять з плакатами «Віддайте наші квартири», «Ми — інвестори ЖК «Золотий берег» та іншими.

В «Избирком» наголошується, що присутні біля мерії намагалися пройти в будівлю, внаслідок чого сталися сутички з охороною. Близько 40 людей не пустили всередину мерії, серед них — журналісти.

«На звернення до поліції з повідомленням про перешкоджання журналістській діяльності, співробітники Нацполіції не реагують», — йдеться у повідомленні.

Будівлю оточено поліцією, охороною з приватної фірми та співробіниками департаменту муніципальної безпеки міськради. Також на місці чергує авто швидкої допомоги.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# протест
# Одеса
Пов`язані новини