УКРАЇНА

В Одесі заходи безпеки на травневі плануватимуть консультанти з ЄС

27 квітня, 2018 13:42
УКРАЇНА/В Одесі заходи безпеки на травневі плануватимуть консультанти з ЄС
Зберегти
Вигляд
На травневі свята поліція Одеси перейде на посилений режим роботи у зв'язку з великою кількістю запланованих масових заходів.

На травневі свята поліція Одеси перейде на посилений режим роботи у зв'язку з великою кількістю запланованих масових заходів.

Про це заявив перший заступник глави МВС Сергій Яровий, повідомляє поліція області.

Зазначається, що до планування заходів безпеки залучать представників Консультативної місії ЄС. Також на вулиці міста виведуть антиконфліктні групи.

«Зараз організуємо роботу підрозділів МВС, координуємо дії з СБУ та налагоджуємо роботу ситуаційних центрів по збиранню інформації та оперативне реагування», — заявив Яровий.

Він уточнив, що представників КМЄС запросили взяти участь у підготовці всіх етапів планування забезпечення публічної безпеки.

Координатор представництва КМЄС в Одесі Пол Кірман заявив, що в місто будуть запрошені фахівці зі стратегічних комунікацій, які будуть надавати консультації та при необхідності надавати допомогу в доопрацюванні всіх заходів.

«Ми готові надати своїх фахівців на всі локації для консультації. Це як робота у ситуаційних центрах, так і на місцях проведення», — наголосив він.

Чиновник також нагадав, що раніше вже проводилась співпраця з КМЄС — під час планування заходів 10 квітня.

2 травня 2014 року в Одесі в ході масових заворушень загинули 48 людей і понад 200 було поранено. Більшість жертв трагедії загинули в Будинку профспілок. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Одеська трагедія: Чому суд виправдав «антимайданівців».

Пов`язані новини