В Одесі станом на 15:00 9 травня склали два протоколи через публічну пропаганду заборонених в Україні «георгіївських стрічок».

Як повідомила поліція Одеської області о 13:14, жителька Приморського району вивісила на своєму балконі «георгіївську стрічку».

Приблизно через годину на Алеї Слави правоохоронці зупинили чоловіка, на одязі якого також була «георгіївська стрічка».

Щодо обох порушників склали протоколи за ч. 1 ст. 173-3 (виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф або арешт до 15 діб.

Окрім того, поліцейські склали два протоколи на одесита 1984 р. н., який на Алеї Слави поводився агресивно, нецензурно лаявся та не реагував на законні вимоги правоохоронців.

Стосовно нього склали протоколи за ст. 173 (дрібне хуліганство) та 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йому «світить» штраф, громадські роботи або арешт до 15 діб.

«Георгіївську стрічку» заборонили в Україні у 2017 році, за її використання передбачений штраф від 850 до 2 550 гривень, за повторне порушення — штраф від 2 550 до 5 100 гривень, або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Поділитись: