ENRU

В одній з київських шкіл запровадили електронний учнівський квиток

A99581e6e0af465b2
Учнівські нового формату запровадили в одній з гімназій Києва, фото oschadbank.ua

У київській гімназії № 107 вихованці отримали цифровий квиток, який об’єднує функціонал звичайного учнівського, шкільної перепустки й банківської картки.

Про це повідомляє прес-служба державного «Ощадбанку».

«Перші 300 учнів з 1-го по 11-й клас столичної гімназії № 107 «Введенської» уже отримали учнівські нового формату. Рішення, яке відсьогодні працює у столичній Введенській гімназії, об’єднало функціонал безконтактної платіжної картки, перепустки до школи й ключа доступу до онлайн-кабінету учня», — ідеться у повідомленні.

Учнівський квиток реалізовано на базі безконтактної банківської картки Mastercard, яка прив’язана до рахунку одного з батьків або опікунів учня. 

Її можна використовувати на турнікетах на вході до школи як електронну перепустку.

Батьки можуть налаштувати отримування сповіщень про час входу й виходу дитини з навчального закладу — у формі sms- чи email-повідомлень.

«Це обмежує можливість несанкціонованого входу сторонніх осіб на територію школи й гарантує додаткову безпеку учням і спокій батькам», — йдеться у повідомленні.

Учні також зможуть безконтактно оплачувати обіди за допомогою терміналу у шкільній їдальні, а також сплачувати за покупки в інших торгових точках за межами навчального закладу і в мережі Інтернет за умови додаткових налаштувань картки за рішенням батьків.

Раніше Міносвіти анонсувало відкриття першого українського Музею науки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зробити школу цікавою: поради експертів з п'яти країн.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram