В Офісі президента Володимира Зеленського запевнили, що формування у регіонах делегацій до Дня незалежності не означає примусове звезення бюджетників у Київ.

Про це повідомили в прес-службі ОПУ.

«Інформація про те, що Офіс Президента нібито примусово збирає вчителів, лікарів і представників громадськості на генеральну репетицію святкування, не відповідає дійсності», — йдеться у повідомленні.

В ОПУ розповіли, що формування делегацій у регіонах має допомогти тим, хто добровільно хоче приєднатися до святкування Дня незалежності.

«Підкреслюємо, що йдеться не про глядачів, а саме про учасників заходів, які представлятимуть усі регіони країни. Значну частину запрошених буде відзначено нагородами», — пояснили в Офісі президента.

Також у ОПУ розповіли, що місцеві органи влади повинні зібрати інформацію щодо складу делегацій для того, щоб учасники не відчували проблем з тим, як дістатися до Києва.

Нагадаємо, режисерами «Ходи гідності» на День незалежності стали український кліпмейкер Алан Бадоєв та хореографка Олена Коляденко.

Раніше в Офісі президента представили план заходів до 28-ї річниці незалежності України.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вирішив не проводити військовий парад на День незалежності, а замість цього влаштувати в Києві Ходу гідності.

Зеленський заявив, що кошти, передбачені на проведення військового параду 24 серпня, перенаправляють на виплати премій військовим.

Водночас все одно вийти на парад закликав спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Поділитись: