Війна

В окупованих Луганську та Донецьку вимкнули мобільний зв'язок Vodafone

8 червня, 2017 01:41
Війна/В окупованих Луганську та Донецьку вимкнули мобільний зв'язок Vodafone
Зберегти
Вигляд
В окупованому Луганську вимкнули зв’язок оператора Vodafone, який підтримує українських абонентів

В окупованих Луганську та Донецьку вимкнули зв’язок оператора Vodafone, який підтримує українських абонентів.

При спробі додзвонитися мешканцям тих районів, повідомляється про помилку: «неможливо зв’язатися з абонентом».

У свою чергу сам оператор не повідомляє про відключення, а в останній оприлюдненій інформації від 7 червня йдеться про розширення 3G покриття у південних областях.

Vodafone 26 травня востаннє інформував про покриття в Луганській області. У повідомленні зазначалося, що оператор забезпечив 3G покриття у великих містах регіону – Сєвєродонецьку та Рубіжному.

Як можна побачити з наведеного користувачами соцмереж скріншоту переписки з онлайн-службою підтримки Vodafone, компанія не збирається припиняти надання послуг абонентам Донецької та Луганської областей.

На сайті міста Донецька підтверджується інформація про відсутність зв'язку. Також там розміщені повідомлення від міських жителів, які повідомляють, що у місті зник оператор не тільки Vodafone, але і російський МТС.

Проблеми зі зв'язком Vodafone також є і в інших містах окупованих областей, повідомляє ресурс «Новини Донбасу». Зокрема, у Макіївці, Горлівці, Харцизьку та Красному Лучі.

На сайті бойовиків наводяться слова так званого «міністра зв'язку ДНР» від 5 червня, який заявляв, що мобільний оператор МТС-Україна «не платить податки у бюджет «ДНР», однак відключати його поки не планують».

Cьогодні у «ДНР» та «ЛНР» також заявили, що зв'язок відсутній через нібито перерізані кабелі в районі Мар'їнки Донецької області та Щастя Луганської області.

Нагадаємо, 1 березня У «ДНР» та «ЛНР» заявили про «націоналізацію» усіх українських підприємств. Серед оприлюдненого тоді бойовиками списку захоплених підприємств, був, зокрема, мобільний оператор lifecell.

Після заяви «ДНР» та «ЛНР» президент Порошенко заявив, що Україна вимагатиме розширення санкцій за «націоналізацію» підприємств на окупованому Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ми повернулися в 90-і» — Як живуть робітники захоплених підприємств Донбасу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини