Конвой із терміновою допомогою для мешканців Східної Гути обстріляли попри гарантії безпеки від сторін, включно з Російською Федерацією.

Конвой із терміновою допомогою для мешканців Східної Гути обстріляли попри гарантії безпеки від сторін, включно з Російською Федерацією.

Про це повідомив офіційний представник Організації Об’єднаних Націй в Сирії Алі-аль-Затарі, передає Reuters.

За його словами, обстріл у районі міста Дума у Східній Гуті ставить конвой під ризик.

Повідомлення надійшло після того, як гуманітарний конвой Міжнародного Червоного Хреста з 13 вантажівками з допомогою для мешканців Східної Гути був у небезпеці на лінії фронту.

Нагадаємо, війська Асада захопили більше половини Східної Гути, кількість загиблих перевищила 900.

Нагадаємо, Організація Об’єднаних Націй 5 березня не змогла доставити медикаменти у Східну Гуту через обстріли провладних військ.

24 лютого Рада Безпеки ООН одностайно ухвалила  резолюцію, яка вимагає негайного 30-денного припинення вогню в Сирії. Голосування про перемир'я кілька разів відкладалося, зокрема, через Росію. 

Однак невдовзі після рішення ООН Східну Гуту знову атакували. А 25 лютого повідомили про газову атаку, внаслідок якої загинула дитина.

Східна Гута — одна із зон деескалації, в якій сирійська влада та загони опозиції за участі Росії, Ірану та Туреччини домовилися про припинення режиму вогню весною минулого року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кінець людства»: очевидці про трагедію в сирійській Східній Гуті

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile