У політичній партії «Опозиційна платформа — За життя» заявили, що націоналісти намагалися підірвати їхній офіс, застосовуючи вибухові пакети. Це пов’язують з їхньою діяльністю.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби політсили.

«Завдяки діям поліції, яка заблокувала роботу охорони офісу, націонал-радикали вільно нападали на працівників офісу та охорону, намагалися підірвати офіс, застосовуючи вибухові пакети, кидали фаєри й димові шашки у вікна, обливали фарбою будівлю», — йдеться у повідомленні.

Такі дії мітингарів вони пов’язують зі «спробою помсти та залякування» за роботу політичної партії.

«...за принципову позицію нашої партії у питаннях виконання Мінських угод і встановлення миру на Донбасі, з приводу неприпустимості зовнішнього управління Україною з боку США, спробою залякати прихильників нашої партії, які 9 травня, всупереч позиції влади, масштабно святкували День перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років», — вважають в ОПЗЖ.

Там також зазначили, що охоронці партії протидіяли нападу, а одного з працівників охорони госпіталізувала «швидка» після удару у висок.

Натомість у поліції Києва hromadske повідомили, що щодо потерпілих інформації немає, однак «її перевіряють».

Перед цим у пресслужбі політсили заявили, що офіс глави партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктора Медведчука в Києві на вул. Велика Васильківська, 23б 23 травня намагалися підірвати. Перед цим там проходила акція «Національного корпусу».

Водночас у поліції Києва інформацію про вибух спростували. Так, Ганна Страшок з відділу комунікацій поліції Києва заявила, що цю інформацію вони «спростовують».

«Біля будівлі активісти палили фаєри. Потім був звук, ймовірно спричинений сумішшю з фарбою. Було затримано декілька осіб, точну кількість наразі уточнюємо. Вони направлені до Печерського відділку поліції. Їхнім діям буде надана правова оцінка», — проінформувала вона.

Поділитись: