Державна аудиторська служба виявила факти незаконних витрат та недоотримання Національною суспільною телерадіокомпанією коштів на суму 8,6 млн грн під час проведення «Євробачення». Також виявлено порушення при веденні бухгалтерського обліку та при проведенні процедур закупівель на загальну суму 468,7 млн гривень

Державна аудиторська служба виявила факти незаконних витрат та недоотримання Національною суспільною телерадіокомпанією коштів на суму 8,6 млн грн під час проведення «Євробачення». Також виявлено порушення при веденні бухгалтерського обліку та при проведенні процедур закупівель на загальну суму 468,7 млн гривень.

Про це повідомляє Державна аудиторська служба України.

Крім того зазначається, що аудиторам вдалося попередити незаконні витрати на суму 2,8 млн грн в результаті виявлення завищених обсягів наданих послуг (робіт), які планувалися виконавцями для надання НСТУ та ще не були оплачені.

«Крім того, зустрічні звірки у суб'єктів господарювання не підтвердили інформацію, яку було ними надано на тендер. Результатом чого встановлено, що, не маючи власних можливостей надати послуги згідно з умовами договору, деякі переможці тендерів залучали субпідрядників за меншу ціну тощо», — йдеться у повідомленні.

Наприклад, одне із підприємств здійснило закупку та оренду металодетекторів на суму 1,2 млн грн лише після перемоги у тендері, надавши їх в оренду на два тижні  ПАТ «НСТУ» вже за 2,7 млн гривень.

Як відомо, Євробачення у Києві закінчилось 14 травня, перемогу у конкурсі здобув представник Португалії Сальвадор Сабрал.

Продюсер співачки Джамали сказав, що вона отримала близько 360 тисяч гонорару за виступ на Євробаченні, замість мільйона гривень — цифри, яка раніше циркулювала у різних новинах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінал Євробачення-2017 у Києві: як Португалія здобула перемогу у конкурсі

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: