У полтавському офісі «Соціалістичної партії» побили журналіста Ярослава Журавля. У нього зламана щелепа, струс мозку та пошкоджені зуби.

У полтавському офісі «Соціалістичної партії» побили журналіста Ярослава Журавля. У нього зламана щелепа, струс мозку та пошкоджені зуби.

Як розповів у коментарі Громадському Ярослав Журавель, його товаришу представники Соцпартії погрожували через його коментарі у Facebook. 

За словами Журавля, вони з товаришем Дмитром Демусом вирішили прийти до офісу Соцпартії, щоб розібратись в даному інциденті. Після чого журналіста побили, як він висловився, «представники силового крила партії». 

Голова полтавського осередку« Соціалістичної партії» з приводу цієї ситуації заявив у Facebook: «Не плутайте хамство, хлопчачі ситуації з політикою».

Як повідомляє видання «Коло.News», поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 345-1 Кримінального кодексу України (Погроза або насильство щодо журналіста). Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Наразі поліцією всі фігуранти конфлікту встановлені. Триває досудове розслідування. Поліція надасть принципову оцінку діям правопорушників та прийме адекватне процесуальне рішення, передбачене законодавством України.

Нагадаємо, у Кривому Розі журналісти заявили про перешкоджання виконанню професійних обов’язків біля парку Гданцівського.

Поділитись: