Перший заступник керівника Апарату Верховної Ради Петро Боднар підписав розпорядження про анулювання бланків для збирання підписів депутатів на підтримку ініціативи про усунення президента в порядку імпічменту.

Про це ідеться на сайті Ради. Бланки видали 26 лютого. Раніше лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що починає імпічмент Порошенка після розслідування журналістів про корупцію в оборонному секторі.

Але в Раді зазначили, що підставою для ініціювання питання про усунення президента є письмове подання про це, підписане більшістю депутатів.

«На підставі наведеної норми Закону, Розпорядженням анулюються видані 26 лютого 2019 року Управлінням кадрів Апарату Верховної Ради України народним депутатам України – ініціаторам цього питання – бланки для збирання підписів народних депутатів України», — зазначили на сайті Ради. Чому тоді ці бланки видали – у парламенті не повідомили.

Напередодні програма «Наші гроші» випустила розслідування, у якому йдеться, що син заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського — Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом президента Петра Порошенка.

Поділитись: