УКРАЇНА

Утримуваному в РФ українцю Грибу відмовили в апеляції, адвоката про суд не попередили

1 лютого, 2018 16:09
УКРАЇНА/Утримуваному в РФ українцю Грибу відмовили в апеляції, адвоката про суд не попередили
Зберегти
Вигляд
Російський суд відмовив в апеляції щодо запобіжного засобу у вигляді тримання під вартою для українця Павла Гриба, утримуваного в Краснодарському СІЗО.

Російський суд відмовив в апеляції щодо запобіжного засобу у вигляді тримання під вартою для українця Павла Гриба, утримуваного в Краснодарському СІЗО.

Про це Громадському розповів батько Павла, Ігор Гриб.

Він зазначив, що адвоката про розгляд апеляції ніхто не повідомив, і Євгенія Закревська дізналася про засідання випадково за день до розгляду, коли відбувалися слідчі дії.

За даними адвоката, на Павла здійснюють психологічний тиск.

Батько утримуваного українця наголошує на поганому стані сина та каже, що йому «не надають необхідні ліки та не дають дотримуватися дієти, від якої залежить його життя».

«Важкі умови утримання, психологічний тиск, це все може призвести до фатальних наслідків, до відкриття внутрішньої кровотечі», — зазначає Ігор Гриб.

15 грудня російський суд продовжив арешт українця Павла Гриба до 4 березня. 

Раніше сестра утримуваного в Росії Павла Гриба звернулася з листом до Ради Європи.

13 грудня у Білорусі тимчасово зупинили перевірку щодо зникнення у Гомелі українця Гриба.

У кінці серпня 2017-го український офіцер Ігор Гриб заявив про викрадення сина спецслужбами РФ у Білорусі. За його словами, ФСБ виманило його сина Павла до Гомеля, під виглядом зустрічі з дівчиною та провело затримання.

Згодом з'ясувалось, що Павло Гриб, який зник у білоруському Гомелі, перебуває в управлінні ФСБ Росії у Краснодарі. Гриба в російському СІЗО звинувачують у тероризмі. 

ЧИТАЙТЕ: Любов і ФСБ: як побачення закінчилося для 19-річного українця арештом.

Пов`язані новини