В сад жителя південно-західного Лондона з неба впало тіло людини. Британські правоохоронці припускають, що чоловік летів у відсіку шасі літака зі столиці Кенії Найробі в аеропорт Хітроу, бо не мав квитка.

Як повідомляє CNN із посиланням на Скотленд-Ярд, тіло впало з літака авіакомпанії Kenya Airways під час посадки в аеропорту. Пасажир взяв із собою воду та їжу, яку пізніше виявили у відсіку шасі, де він ховався. Переліт із Найробі в Лондон триває майже дев'ять годин.

Особу чоловіка у поліції поки не встановили. Kenya Airways пообіцяли співпрацювати зі слідством.

Сусід розповів журналістам ВВС, що тіло впало в метрі від власника саду, коли той засмагав.

«Я поговорив із представниками Хітроу. За їх словами, таке відбувається приблизно раз в п'ять років», — пояснив мешканець району Клепхем у південно-західному Лондоні, який став очевидцем події.

Це не перший подібний випадок. Наприклад, в 2015 році тіло людини знайшли на даху будівлі у Річмонд-на-Темзі. Він теж впав з відсіку шасі літака British Airways.

Як зазначає ВВС, навіть якщо долетіти до місця призначення вдається, організм може не витримати переохолодження і брак кисню. Так, у серпні 2012 року чоловік помер усередині відсіку шасі літака, що прилетів до Лондона з Кейптауна. 

Раніше в американському місті Даллас у штаті Техас під час зльоту розбився двомоторний літак з десятьма людьми на борту.

Поділитись: