ENRU

В СБУ спростували причетність свого співробітника до стрілянини у волонтера під Києвом

У Службі безпеки України заявили, що чоловік, який стріляв у військового волонтера Коссе неподалік Глевахи Київської області, не є їхнім співробітником.

Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

«Людина, яка нібито стріляла у волонтера на трасі поблизу Глевахи 3 червня, жодного відношення до СБУ не має і не мала», — написала вона.

Гітлянська додала, що після публікації інформації у ЗМІ про інцидент зі стріляниною у військового волонтера Володимира Коссе, була проведена службова перевірка.

«Встановлено, що громадянин Чабан, який спричинив аварійну ситуацію та за словами волонтера стріляв у нього, ніколи не служив в органах безпеки», — додала вона.

У поліції Київської області заявили, що між двома водіями на трасі Київ-Одеса поблизу Глевахи стався конфлікт, під час якого, зі слів постраждалого, один з його учасників вистрілив гумовою кулею в руку іншого. Після інциденту автівки учасників відправили на штрафмайданчик, а потерпілий відправився у лікарню для встановлення тяжкості поранення.

Нагадаємо, донька постраждалого Ольга Коссе розповіла Громадському, що в її батька після словесної перепалки чоловік вистрілив у лікоть. За її даними, Чабан був співробітником СБУ і стверджував, що Володимир Коссе напав на нього із сокирою.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram