ENRU

В школах Росії запровадять предмет про анексію Криму

Міністерство освіти і науки Росії готує пілотний проект з проведення шкільних уроків, присвячених історії останніх трьох років, зокрема, і анексії Криму.

Про це пише російський сайт «Известия».

Як пояснили в Міносвіти, відсутність цих уроків не дозволяє школярам сформувати «цілісну картину світу» і скласти «об'єктивне уявлення про навколишню дійсність».

Вчителям нададуть методичні рекомендації для проведення уроків.

«Для усунення дефіциту знань сучасної історії Росії у школярів була висунута ініціатива пілотного проекту «Урок сучасної історії Росії». Їх почнуть проводити не рідше одного разу на місяць в декількох регіонах», — повідомили у міністерстві.

Нагадаємо, що окупація Автономної Республіки Крим та насильницьке протиправне відторгнення Кримської автономії та Севастополя від України та їх приєднання до Російської Федерації на правах суб'єктів Російської Федерації, була здійснена протягом березня 2014 року.

Насильницька анексія Криму не визнається українською державою, не визнається Генеральною асамблеєю ООН, ПАРЄ, ПА ОБСЄ, а також суперечить рішенню Венеційської комісії, натомість російською владою трактується як «повернення Криму до Росії».

Згідно з Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» територія Кримського півострова внаслідок російської окупації вважається тимчасово окупованою територією.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram