В українській авіакомпанії SkyUp повідомили, що літак з евакуйованими з Китаю українцями та іноземцями прибуде в Україну 20 лютого о 8 годині ранку.

Про це на брифінгу сказав генеральний директор SkyUp Євген Хайнацький.

Він також повідомив, що виліт літака з України, який мав відбутися сьогодні, 18 лютого, перенесли на 3 години.

«Всі підготовчі процеси були на 23:30 сьогодні, але ми тільки сьогодні отримали дозвіл на виконання рейсу від Китаю, в якому зазначено, що час прибуття літака не може бути раніше, ніж 22 години за місцевим китайським часом. Ми змушені змінити розклад на 3 години пізніше», — сказав Хайнацький.

Так, літак вилетить з України о 02 годині 50 хвилин 19 лютого. 

Нагадаємо, евакуацію українців з китайської провінції Хубей 17 лютого знову перенесли. Раніше очікувалося, що літак з українцями прибуде у середу 19 лютого, тепер його очікують у четвер, 20 лютого.

В МОЗ також зазначали, що Україна евакуює з карантинного міста Ухань 49 українців та до 25 іноземних громадян через смертельний коронавірус.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

За останніми даними, кількість людей, які одужали після інфікування китайським коронавірусом, зросла до 12 877. Водночас кількість інфікованих уже зросла до 73 335. Також відомо про 1873 летальні випадки, пов'язані з коронавірусом. Більшість — на материковому Китаї та по одному летальному випадку в Японії, Гонконгу, Франції, Тайвані та на Філіппінах.

Поділитись: