Палата представників США прийняла законопроект, що забороняє бюджетне фінансування штучного переривання вагітності.

Палата представників США прийняла законопроект, що забороняє бюджетне фінансування штучного переривання вагітності. Про це повідомляє BuzzFeed.

За законопроект «Проти фінансування абортів платниками податків» проголосувало 238 законотворців, з яких лише троє — члени Демократичної партії.

Якщо він пройде ухвалу в Сенаті, в США не робитимуть аборти за рахунок бюджету окрім випадків, коли вагітність загрожує життю матері або виникла в результаті інцесту чи зґвалтування.

Також законопроект заборонить американцям отримувати федеральні субсидії з охорони здоров’я для покриття витрат на переривання вагітності.

«Ми — пролайф-Конгрес. Ми маємо ніколи не забувати, що захист людей — особливо беззахисних — має бути вищим пріоритетом, якщо ми прагнемо хорошої та моральної нації», — прокоментував голосування спікер Палати представників республіканець Пол Раян.

Палата представників вже просувала подібні законопроекти у 2011, 2014 і 2015, проте Сенат досі не затверджував жоден з них.

На переконання законотворців, що підтримали проект, американці мають платити власні гроші за «вбивтво невинних дітей», а також назвали аборти «найбільшим геноцидом в історії людства».

Примітно, що захист доступу до реалізації жінками своїх репродуктивних прав нещодавно проголошувався під час жіночого маршу у Вашингтоні.

Раніше повідомлялося, що новий президент США ДональдТрамп просуває заборону абортів по всьому світу.

Британська письменниця Джоан Роулінг розкритикувала антиабортні ініціативи Дональда Трампа.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп видав указ про скасування реформи охорони здоров'я, проведеної його попередником Бараком Обамою.

Поділитись: