УКРАЇНА

В Україні до омбудсмена звернулася рекордна за останні 20 років кількість людей

4 січня, 2018 22:47
УКРАЇНА/В Україні до омбудсмена звернулася рекордна за останні 20 років кількість людей
Зберегти
Вигляд
В Україні в 2017 році до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернулося 158 064 людей.

В Україні в 2017 році до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернулося 158 064 людей.

Про це повідомив представник офісу омбудсмена Богдан Крикливенко.

За його словами, такий показник є рекордом за останні 20 років.

Також в офісі Уповноваженого презентували звіт за результатами моніторингу імплементації Плану дії до Національної стратегії у сфері прав людини. План було виконано лише на 24 відсотки.

Раніше у Києві правозахисники відправили Путіну 5-кілограмовий звіт про права людини в Криму.

До цього в ООН затвердили для України 190 рекомендацій щодо прав людини. 16 жовтня Україну обрали членом Ради ООН з прав людини.

Рада ООН з прав людини здійснює загальні дослідження, готує рекомендації та проекти міжнародно-правових актів у сфері захисту прав людини.

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти