УКРАЇНА

В Україні є багато загроз свободі преси — Комітет захисту журналістів

6 червня, 2018 21:07
УКРАЇНА/В Україні є багато загроз свободі преси — Комітет захисту журналістів
Зберегти
Вигляд
В Україні існує багато загроз для свободи преси, які полягають в унеможливленні написання журналістами критичних матеріалів.

В Україні існує багато загроз для свободи преси, які полягають в унеможливленні написання журналістами критичних матеріалів.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомила координаторка європейської та центрально-азіатської програми Комітету захисту журналістів Ніна Огнянова.

Однією з проблем Огнянова назвала тенденцію проголошення критичних до влади журналістів «непатріотами».

«Їх називають проросійськими, продажними чи такими, що підтримують агресію на Донбасі. І такого роду інформація поширюється посадовцями. Україна перебуває у кризі, вплив Росії є дуже згубним, і має негативний ефект на громадську думку», — сказала Огнянова.

На її думку, українським журналістам в умовах постійного тиску складно виконувати свою роботу з дотриманням незалежності та балансу думок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні зафіксовано 117 випадків порушень свободи слова з початку 2018-го — ІМІ

Раніше перша віце-спікерка Верховної Ради Ірина Геращенко закликала створити єдиний реєстр поранень, загибелі та захоплень у полон журналістів.

6 червня в Україні відзначають День журналіста. У цей день 1992 року Спілку журналістів України прийняли до Міжнародної федерації журналістів.

Пов`язані новини