УКРАЇНА

В Україні хочуть дослідити вартість життя загиблих у ДПТ

УКРАЇНА/В Україні хочуть дослідити вартість життя загиблих у ДПТ
Зберегти
Вигляд

В Україні хочуть дослідити вартість життя загиблих у ДПТ. Саме з цією метою в Україні мають намір ініціювати Національне дослідження вартості життя загиблих в ДТП.

Про це в ефірі Громадського сказала Ольга Дробишева, керівниця проекту Traffic Challenge.

«Дослідження конче необхідне в Україні. Всі експерти розуміють необхідність цього дослідження. На сьогодні в питаннях безпеки дорожнього руху ми діємо майже наосліп. У нас немає відправної точки. Сьогодні в Україні немає даних, скільки Україна щороку втрачає від ДТП. За даними експертів з Європи, ми втрачаємо щороку близько 5 млрд гривень. Саме для цього ми започаткували дослідження – щоб виявити, скільки коштує для країни життя людини. Це дасть змогу планувати бюджетування. Якщо Україна втрачає, наприклад, 5 мільярдів, то якщо ми будемо інвестувати 1/10 або 1/20, як вирішать посадовці, і кожного року зменшувати травматизм на 5-10%, то яку економію буде мати наша держава», - сказала Дробишева.

Зазначимо, що за статистичними даними Європейського союзу, людське життя оцінюється в межах від 1 до 2 млн євро, а тілесні ушкодження громадянина під час ДТП - оцінюються в сотні тисяч євро.

Більше про:
# ДТП
Пов`язані новини