Функції податкових інспекцій з аудиту та роботи із заборгованістю буде передано на обласний рівень. Самі ж районні податкові інспекції фактично перетворяться в Центри обслуговування платників податків.

В Україні розпочато перший етап структурної реорганізації Державної фіскальної служби, який передбачає втрату Державними податковими інспекціями статусу юридичних осіб.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Міністерства фінансів.

Так, найближчим часом державні податкові інспекції в районах та містах, об'єднані державні податкові інспекції приєднаються до головних управлінь ДФС у відповідних регіонах.

«Відбувається перший етап структурної реорганізації в рамках комплексної реформи ДФС, наступним кроком якої є створення єдиної юридичної особи в податковому напрямі ДФС», — зазначається у повідомленні. 

Функції податкових інспекцій з аудиту та роботи із заборгованістю буде передано на обласний рівень.

Самі ж районні податкові інспекції фактично перетворяться в Центри обслуговування платників податків.

«Це дозволить областям ефективніше виконувати основні функції ДФС, такі як аудит та робота з боргом, а районам зосередитися на обслуговуванні платників. Наступний крок структурної реорганізації ДФС — створення єдиної юридичної особи у податковому напрямі ДФС», — повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк. 

Мінфін вважає, що така реорганізація дозволить ефективніше організувати роботу персоналу ДФС на районному та обласному рівнях.

28 березня, Кабмін ліквідував Міжрегіональну митницю ДФС як окрему юридичну особу, а її функції передав до центрального апарату ДФС України.

В ДФС повідомили, що за останній рік кількість мільйонерів в Україні зросла у півтора рази.

Нагадаємо, компанія тестя екс-очільника ДФС Романа Насірова опинилась серед переможців тендеру на реконструкцію пунктів пропуску не польському кордоні.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile