УКРАЇНА

В Україні ліквідують податкові інспекції — Мінфін

29 березня, 2018 12:57
УКРАЇНА/В Україні ліквідують податкові інспекції — Мінфін
Зберегти
Вигляд
Функції податкових інспекцій з аудиту та роботи із заборгованістю буде передано на обласний рівень. Самі ж районні податкові інспекції фактично перетворяться в Центри обслуговування платників податків.

В Україні розпочато перший етап структурної реорганізації Державної фіскальної служби, який передбачає втрату Державними податковими інспекціями статусу юридичних осіб.

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Міністерства фінансів.

Так, найближчим часом державні податкові інспекції в районах та містах, об'єднані державні податкові інспекції приєднаються до головних управлінь ДФС у відповідних регіонах.

«Відбувається перший етап структурної реорганізації в рамках комплексної реформи ДФС, наступним кроком якої є створення єдиної юридичної особи в податковому напрямі ДФС», — зазначається у повідомленні. 

Функції податкових інспекцій з аудиту та роботи із заборгованістю буде передано на обласний рівень.

Самі ж районні податкові інспекції фактично перетворяться в Центри обслуговування платників податків.

«Це дозволить областям ефективніше виконувати основні функції ДФС, такі як аудит та робота з боргом, а районам зосередитися на обслуговуванні платників. Наступний крок структурної реорганізації ДФС — створення єдиної юридичної особи у податковому напрямі ДФС», — повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк. 

Мінфін вважає, що така реорганізація дозволить ефективніше організувати роботу персоналу ДФС на районному та обласному рівнях.

28 березня, Кабмін ліквідував Міжрегіональну митницю ДФС як окрему юридичну особу, а її функції передав до центрального апарату ДФС України.

В ДФС повідомили, що за останній рік кількість мільйонерів в Україні зросла у півтора рази.

Нагадаємо, компанія тестя екс-очільника ДФС Романа Насірова опинилась серед переможців тендеру на реконструкцію пунктів пропуску не польському кордоні.

Пов`язані новини
Політика
13 грудня 2018
Насіров прокоментував вимогу його адвокатів зачитати весь обвинувальний акт
Екс-глава Державної фіскальної служби Роман Насіров, звільнення якого суд визнав незаконним, прокоментував вимогу його захисників у суді зачитати увесь текст обвинувального акту, що загалом може зайняти кілька років.«Сторона обвинувачення повинна оголосити обвинувальний акт. Скорочено? Такого в законі немає. Тепер ми повертаємось до конкретних прикладів. Ми ніколи не бачили обвинувального акту на 800 сторінок, там незрозуміло що», — сказав Насіров ефірі «Суспільного» і додав, що це сторона обвинувачення затягує справу, а не сторона захисту.На засіданні 19 січня за клопотанням захисту Насірова прокурори продовжили зачитувати повністю обвинувальний акт. Загалом документ налічує 774 сторінки, але прокурори встигли прочитати лише 54 сторінок. Зазвичай обвинувачений і його адвокати самостійно ознайомлюються з обвинувальним актом, але Насіров звернувся із клопотанням, щоб цей документ зачитали в суді в повному обсязі. Попри це, Насіров дорікнув прокурорам, що вони «надто повільно» зачитують обвинувальний акт. Прокурори ж зазначили, що «це є очевидним затягуванням судового процесу».У Національному антикорупційному бюро України заявили, що справа Насірова розглядатиметься в суді роками через затягування адвокатами. Громадські ж організації заявили, що на зачитування всього обвинувального акту Насірова знадобиться понад два роки.Напередодні, 12 грудня, у НАБУ повідомили, що Шевченківському райсуду Києва залишилося зачитати ще 380 сторінок обвинувального акту в справі поновленого на посаді глави ДФС Романа Насірова.
Перевірено
Зберегти