УКРАЇНА

В Україні працюватимуть 15 вертолітних баз та центр обслуговування Airbus Helicopters — МВС

5 жовтня, 2018 00:50
УКРАЇНА/В Україні працюватимуть 15 вертолітних баз та центр обслуговування Airbus Helicopters — МВС
Зберегти
Вигляд
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в Україні запрацюють 15 вертолітних баз та центр обслуговування компанії Airbus Helicopters.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що в Україні запрацюють 15 вертолітних баз та центр обслуговування компанії Airbus Helicopters.

Про це Аваков заявив під час візиту до Франції, передає прес-служба МВС.

«Ми вивчили досвід всіх передових країн, які мають систему авіаційної безпеки. І для себе окреслили три основні виклики — технічне переобладнання, професійна підготовка та організаційні моменти», — сказав міністр.

Аваков нагадав, що Україна домовилася про закупівлю 55 гелікоптерів у Франції, додавши, що перші чотири повітряні судна прибудуть в Україну вже 2018 року.

«В рамках договору наші французькі партнери також допоможуть підготувати наш особовий склад. Сьогодні перші вісім пілотів вже проходять курс навчання у Франції», — розповів глава МВС.

За даними МВС, українська делегація відвідала у Франції завод Airbus Helicopters, на якому збирають гелікоптери, зокрема ті, що передадуть Україні.

«В Україні ми відкриємо центр обслуговування Airbus Helicopters, створимо додаткові робочі місця. Попередньо, ми плануємо, що по всій країні запрацює 15 баз, де будуть розміщуватися наші вертольоті групи. Ключова знаходитиметься в Ніжині, а також вздовж кордонів України», — зазначив міністр.

Раніше повідомлялось, що майже половина з 55 придбаних МВС французьких гелікоптерів раніше були у вжитку.

14 липня, Україна та Франція підписали контракт на придбання гелікоптерів для потреб МВС.

Нагадаємо, 29 травня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав від імені уряду угоду з Францією про закупівлю 55 гелікоптерів. Сума контракту становить 551 мільйон євро. Відповідну угоду Верховна Рада ратифікувала 7 червня.

Глава МВС зазначив, що ці машини використовуватиме санітарна авіація, поліція, рятувальники та прикордонники.

Пов`язані новини