УКРАЇНА

В Україні спростили процедуру ліцензування малих виноробів

4 жовтня, 2018 15:37
УКРАЇНА/В Україні спростили процедуру ліцензування малих виноробів
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України затвердив постанову, якою спрощується процедура ліцензування для малих виробників винної продукції.

Кабінет міністрів України затвердив постанову, якою спрощується процедура ліцензування для малих виробників винної продукції.

Відповідне рішення ухвалили 3 жовтня, передає прес-служба уряду.

Там зазначають, що відтепер малим виробникам винної продукції не потрібно подавати атестат виробництва, на отримання якого раніше витрачалося багато часу.

«З прийняттям цієї постанови виробнику замість атестації виробництва потрібно подати до Держпродспоживслужби відповідну декларацію, де зазначається наявність у нього необхідного устаткування для виробництва виноробної продукції. Після цього Державна фіскальна служба у термін, передбачений чинним законодавством, надасть йому ліцензію на власне виробництво», — йдеться у повідомленні.

В уряді сподіваються, що даною постановою сприятимуть розвитку садівництва, бджільництва та виноградарства та зацікавлять сільськогосподарські підприємства у розширенні площ виноградників.

Зазначається, що у 2018 році на розвиток садівництва та винного господарства у бюджеті передбачено 300 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що 20 вересня 2016 року український парламент скасував ліцензії для малих виробників винної продукції. Відповідні зміни набули чинності у жовтня 2016 року.

Пов`язані новини