УКРАЇНА

В Україні стартували вибори до територіальних громад

9 вересня, 2017 12:26
УКРАЇНА/В Україні стартували вибори до територіальних громад
Зберегти
Вигляд
У суботу, 9 вересня стартував виборчий процес у 201 об’єднаній територіальній громаді, де 29 жовтня відбудуться вибори голів та місцевих рад.

У суботу, 9 вересня стартував виборчий процес у 201 об’єднаній територіальній громаді, де 29 жовтня відбудуться вибори голів та місцевих рад.

Вибори охоплять усі області України, повідомляє «ОПОРА».

На підготовку та проведення перших виборів у громадах ЦВК затвердила 55 мільйонів 138 тисяч 900 гривень, а також 241 тисячу 100 гривень на виготовлення списків виборців та іменних запрошень.

До 16 вересня районні виборчі комісії мають утворити сільські, селищні, міські виборчі комісії та сформувати їх склад, до 20 вересня територіальні виборчі комісії мають створити округи для проведення виборів.

25 вересня стартує процес висування кандидатів у депутати та на посаду сільського, селищного, міського голови, а до 4 жовтня включно триватиме подання до ТВК документів для реєстрації кандидатів. До 5-го числа комісії прийматимуть рішення про реєстрацію кандидатів.

До 11 жовтня включно територіальні комісії повинні затвердити текст виборчого бюлетеня.

Загалом у перших виборах в 202 громадах 29 жовтня участь зможуть взяти 1 мільйон 360 тисяч осіб, тобто 4% усіх виборців України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Створення територіальних громад дозволить заощадити на місцях мільйонні кошти — Гройсман.

30 квітня  в Україні відбулися перші вибори депутатів та голів місцевих рад у 47 об'єднаних територіальних громадах в 19 областях.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини