В Одеській області від кору померла п’ятимісячна дитина. Це вже шостий летальний випадок від хвороби протягом цього року.

В Одеській області від кору померла п’ятимісячна дитина. Це вже шостий летальний випадок від хвороби протягом цього року.

Про це повідомив заступник генерального директора з нагляду за інфекційними хворобами ДУ Центр громадського здоров’я МОЗ України Віктор Ляшко.

«Підтвердився ще один летальний випадок – померла п’ятимісячна дитина в Одеській області. Дитина померла від ускладнень, які були спричинені кором», — сказав чиновник.

«Планове щеплення цій дитині повинні були зробити у 12 місяців, так як це передбачено Національним календарем щеплень», — додав він.

За даними Мінохорони здоров'я, з початку року на кір захворіло 5097 осіб, з них 1693 дорослих та 3404 дитини. 3464 особи було госпіталізовано.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна торік посіла третє місце в Європі за кількістю хворих на кір

Раніше Європейський центр профілактики та боротьби із захворюваннями повідомив, що у ЄС кількість хворих на кір зросла утричі в 2017 році.

На початку лютого на Закарпатті від кору померла дитина — це п'ята жертва в Україні у 2018-му.

Раніше повідомлялося, що в лютому ЮНІСЕФ поставить в Україну 220 тисяч доз вакцини від кору, паротиту та краснухи. Загалом фонд закупить на замовлення України мільйон додаткових доз вакцини КПК.

У 2017 році в Україні на кір захворіли 4 782 людини, 5 осіб в Одеській області загинули від ускладнень кору (з них 3 дітей).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кір в Україні: що потрібно знати про вакцину та як запобігти епідемії інших хвороб.

Поділитись: