УКРАЇНА

В «Українському домі» в Давосі презентували серію картин про українських жінок

2 липня, 2018 20:29
УКРАЇНА/В «Українському домі» в Давосі презентували серію картин про українських жінок
Зберегти
Вигляд
lead
У дні проведення Всесвітнього Економічного форуму, в «Українському домі» в Давосі вперше була представлена виставка сучасного українського мистецтва — серію робіт українки Анни Звягінцевої.

У дні проведення Всесвітнього Економічного форуму, в «Українському домі» в Давосі вперше була представлена виставка сучасного українського мистецтва. 

Серія робіт українки Анни Звягінцевої «Порядок речей» виконана з використанням арматури та металевого дроту та зображує повсякденне життя жінок в Україні.

Використовуючи будівельні матеріали для створення своїх картин, Звягінцева підкреслює процес індустріальної трансформації України, в результаті якого втрачаються традиції, проте з'являється здатність до змін.

«Українське сучасне мистецтво демонструється вперше з нагоди проведення ВЕФ, з метою показати живість та енергію України як європейської країни та її суспільства, а також відкрити Україну для глобальних лідерів від бізнесу, політики та громадянського суспільства», — відзначили в PinchukArtCentre.

Анна Звягінцева — молода українська художниця з міста Дніпра, окрім художніх робіт створює мультимедійні інсталяції та відеороботи. Раніше художниця була нагороджена премією PinchukArtCentre.

Художниця Анна Звягінцева Фото: PinchukArtCentre 

З 23 до 26 січня у Давосі проходить Всесвітній економічний форум.  Тема форуму — «Спільне майбутнє у роз'єднаному світі». Цього року говорять про постправду, фейкові новини, сексуальні домагання та кібербезпеку.

Разом із Всесвітнім економічним форумом у Давосі відбуваються дві українські події, які, однак, прямого стосунку до форуму не мають і тривають поза його межами. Уже традиційно — «Український сніданок», який організовує фонд Віктора Пінчука.

А також нова подія — «Український дім», на якому український бізнес презентує свій потенціал для іноземних інвесторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поміж слів: українське питання в Давосі — репортаж

/Аня Волкова

Пов`язані новини