Світ

В українських ЗМІ відчувається негатив щодо висвітлення новин про ЧС у Росії — журналіст

6 липня, 2018 21:30
Світ/В українських ЗМІ відчувається негатив щодо висвітлення новин про ЧС у Росії — журналіст
Зберегти
Вигляд
lead
В українських медіа відчувається негатив під час висвітлення новин про Чемпіонат світу з футболу, оскільки він відбувається в Росії.

В українських медіа відчувається негатив під час висвітлення новин про Чемпіонат світу з футболу, оскільки він відбувається в Росії.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському сказав редактор спортивного напрямку сайту «Новое время» Андрій Синявський.

За словами Синявського, редакція «Нового времени» відмовилася від детального висвітлення подій на Чемпіонаті світу з футболу, «аби не робити великої реклами» тому, що відбувається в Росії.

«У нас це суха статистика того, хто та як зіграв, та невеликі новини про те, що відбувається довкола. Жодних новин про свято на вулицях Москви чи Пітера. Сухо про футбол», — розповів Синявський.

За його словами, відвідуваність сайту на цих новинах про футбол середня, але менша за ту, яка була під час фіналу Ліги чемпіонів у Києві.

Збірна України на чемпіонаті світу з футболу не представлена. Зазначимо, що Україна закликала не проводити ЧС з футболу в Росії, оскільки ця країна утримує політичних в'язнів та веде війну.

В Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 з яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сенцов не дає Путіну пропіаритись на проведенні чемпіонату світу — Atlantic Council

Фінальний етап Чемпіонату світу з футболу в Росії почався 14 червня та завершиться 15 липня.

В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ. Низка країн оголосила дипломатичний бойкот чемпіонату світу з футболу в Росії.

Члени королівської родини та британські міністри заявили, що не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля. У Британії чемпіонат світу з футболу в РФ порівняли з Олімпіадою у нацистській Німеччині.

Ісландія оголосила дипломатичний бойкот чемпіонату світу з футболу в Росії.

Українців закликали не їхати на нього через небезпеку затримання та можливу агресію. Однак, близько 5 тисяч українців придбали квитки на ЧС-2018 у Росії.

Глава МЗС України Павло Клімкін також заявляв, що Росію треба позбавити права проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Художник з Києва намалював альтернативні плакати до ЧС з футболу у Росії

Пов`язані новини