УКРАЇНА

В Україну надійшло 800 тисяч доз вакцини проти кору — МОЗ

20 квітня, 2018 17:31
УКРАЇНА/В Україну надійшло 800 тисяч доз вакцини проти кору — МОЗ
Зберегти
Вигляд
На замовлення Міністерства охорони здоров’я Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) здійснив поставку нової партії (800 тисяч доз) вакцин проти кору, паротиту та краснухи (КПК).

На замовлення Міністерства охорони здоров’я Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) здійснив поставку нової партії (800 тисяч доз) вакцин проти кору, паротиту та краснухи (КПК).

Про це йдеться у повідомленні Мінохорони здоров’я.

Це уже друга партія вакцини, закуплена за кошти бюджету, що надійшла в Україну цього року, її розподілять між регіонами найближчим часом.

Охоплення щепленнями проти кору значно зросло у порівнянні з попередніми роками, зазначають у МОЗ.

За останній рік плановою вакцинацією охоплено понад 90% дітей. Водночас повідомляється, що цього поки недостатньо, щоби зупинити спалах кору в країні.

«Для надійного захисту від інфекційних хвороб рівень вакцинації має бути вищим 95% — тоді зможемо говорити про колективний імунітет. Вперше Україна повністю забезпечена вакцинами», — заявила очільниця МОЗ Уляна Супрун.

Вона закликала батьків вакцинувати дітей, а лікарів заохочувати пацієнтів до вакцинації.

В Україну для щеплень проти кору, паротиту та краснухи постачають вакцину Пріорикс™/Priorix™ виробництва GlaxoSmithKline, Бельгія, яка має державну реєстрацію і прекваліфікована ВООЗ.

12 квітня в Мінохорони здоров'я повідомили, що у Львові від ускладнень захворювання на кір померла трирічна дитина. Дитина не була щеплена.

На початку квітня повідомлялось, що у Закарпатській області за тиждень зафіксували 94 випадки захворювання на кір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Кір в Україні: чи можна говорити про епідемію?

Пов`язані новини