Прикордонники не пустили в Україну трьох іноземців через «спекуляцію» та «дезінформування» щодо перебігу подій у державі.

Прикордонники не пустили в Україну трьох іноземців через «спекуляцію» та «дезінформування» щодо перебігу подій у державі.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

1 травня двох громадян Італії та Чехії не пропустили через кордон аеропорту «Бориспіль» на підставі інформації про них, яку надіслали інші правоохоронні структури.

«Непропущені громадяни неправдоподібно висвітлювали події, які відбувалися протягом останнього періоду в Україні. Усі вони прямували в Україну «висвітлювати» події 2 травня в Одесі», — йдеться у повідомленні.

Як додають прикордонники, італієць під виглядом фотографа раніше приїздив на окупований Донбас та неодноразово виступав на так званому «телебаченні» «Оплот TV».

Громадянин Чехії виявився журналістом політичного видання, який неправдиво висвітлював інформацію про Україну.

Третього іноземця — громадянина РФ, прикордонники не пустили на кордоні вже за результатами бесіди.

«Він не зміг підтвердити мету своєї поїздки.  Росіянин прибув з двома дітьми начебто як представник фірми з продажу дизайнерського одягу, а насправді виявився політичним оглядачем російського видавництва», — пояснили у ДПСУ.

Усіх трьох іноземців повернули до їх зворотними рейсами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири роки одеській трагедії: без покарання та примирення

У 2017 році журналістку російського «Первого канала» видворили з України.

Журналістка робила сюжет про парад на День Незалежності України. У ньому заявлялося, що «марш разом з військовими НАТО показує їхню залежність від іноземних військових». Також журналістка заявила про нібито проблеми з продуктами харчування та озброєнням на Донбасі, які нібито Порошенко у своїй промові «оминув».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зачароване коло, або чому іспанських журналістів не впустили в Україну.

Поділитись: