УКРАЇНА

В Україну заборонили ввезення трьох книжок російських авторів

2 липня, 2018 16:18
УКРАЇНА/В Україну заборонили ввезення трьох книжок російських авторів
Зберегти
Вигляд
Державний комітет телебачення і радіомовлення України відмовив підприємствам-постачальникам літератури у видачі дозволу на ввезення трьох книжок, що виготовлені на території Росії.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України відмовив підприємствам-постачальникам літератури у видачі дозволу на ввезення трьох книжок, що виготовлені на території Росії.

Про це йдеться у повідомленні Держкомтелерадіо.

Повідомляється, що заборонили ввезення книг Сергія Васильєва «На разломе двух времен», (видавець ТОВ «Альпина Паблишер», Москва), Тима Скоренка «Изобретено в России: История русской изобретательной мысли от Петра І до Николая ІІ» (видавець ТОВ «Альпина нон-фикшн», Москва) та Олексія Волкова «Шаги Командора» (видавець ТОВ «Видавництво «Е», Москва).

Експертиза з'ясувала, що у книжках присутні матеріали, що «пропагують державу-агресора, імперські геополітичні доктрини, які передбачають об’єднання народів навколо держави-агресора, її державної мови, культури, панівної релігійної конфесії».

Наказ про надання відмови підприємства «ЯКАБУ ТРЕЙД» та «Форс Україна» у видачі дозволу на ввезення книжок підписав голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Натомість експортери разом із іншими документами надали Держкомтелерадіо позитивні відгуки рецензентів на дані видання.

Зокрема, позитивні рецензії на книги написали доцент Кропивницького інституту приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань» та професор політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олександр Дем’янчук.

«Держкомтелерадіо вкотре закликає рецензентів уважніше ознайомлюватися зі змістом видань, які вони рекомендують до ввезення», — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Держкомтелерадіо заборонило ввезення в Україну книг «Московський Кремль» та «Симфонія темряви».

Раніше Україна заборонила вісім книг російського психолога Синельникова, який просив перераховувати йому гроші в окупований Крим. 

Пов`язані новини