В українців із потяга «Київ-Москва», з якого раніше в Росії зняли громадянку Китаю через підозру на новий коронавірус, на кордоні перевірятимуть стан здоров’я.

Про це на брифінгу повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, пише «Укрінформ».

Він зазначив, що Україна встановила особи усіх цих громадян і з ними контактують дипломати.

«Якщо ці громадяни будуть повертатися до України, ми просимо їх повідомляти про це на кордоні, щоб ми також обстежували наших громадян. Тобто, у разі повернення на кордоні будемо перевіряти температуру та на наявність інших ознак можливих захворювань наших громадян», — сказав Геращенко.

Громадянку Китаю в потязі «Київ-Москва» з симптомами респіраторного захворювання виявили під час проходження митно-прикордонного контролю на залізничній станції Суземка (РФ).

Пізніше у Центрі громадського здоров'я України з посиланням на міжнародні канали ММСП Російської Федерації повідомили, що громадянка Китаю, яку зняли з потяга, не інфікована. В усіх інших пасажирів потяга коронавірусу також не виявили. 

За останніми даними кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі становить 77 669. З початку спалаху коронавірусу від хвороб, спричинених інфекцією, померли 2360 людей. Водночас 21 029 пацієнтів успішно одужали.

Поділитись: