Станом на 18 жовтня в Україні через негоду залишаються знеструмленими 43 населені пункти. Найбільше — в Чернігівській області.

Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Так, на Чернігівщині без електрики залишаються 30 населених пунктів, на Донеччині — 10, ще 3 на Кіровоградщині. Електропостачання відновлюють бригади обленерго.

Крім цього, на території Кіровоградської, Миколаївської та Київської областей через негоду пошкоджені дахи понад 140 будівель, повалено приблизно 110 дерев та підтоплено 11 домогосподарств.

Боротися з наслідками негоди залучали понад 130 фахівців та 51 одиницю техніки. До лікувальних закладів у Кропивницькому звернулися троє людей, двох з яких з незначними травмами госпіталізували. 

Що з погодою в Україні?

Служба Укргідрометцентру попереджала про жовтий рівень небезпеки у більшості областей через зливи. Так, 17 жовтня вдень у центральних (крім Дніпропетровської), північних областях та в Карпатському регіоні були значні дощі (в Карпатах з мокрим снігом). По всій Україні, крім західних областей, пройшли пориви вітру 15-20 м/с. Це викликало затоплення та підтоплення в частині регіонів України.

Поділитись: